Dobré Jitro

dobrejitro.cz

Toto praví Hospodin: „Stůjte na cestách a vyhlížejte, ptejte se na stezky věčnosti: Kde je ta dobrá cesta? Vydejte se po ní a vaše duše naleznou klid.“Bible - Jeremjáš 6,16

Smysluplným se život stane, když v něm jde o něco, co má smysl, co člověka překračuje - ani ne tak co do délky, jako spíše co do výšky a hloubky.V. E. Frankl

úterý 1 leden 2008

Svátek: Oldřich

předchozí další
Zobrazit kalendář
dobrejitro.cz

Autor: Janet Reznicek

Zobrazit

Hledání

Dny, týdny i měsíce roku 2007 jsou minulostí a my můžeme hodnotit, jak jsme využili různé příležitosti, které se nám nabízely – ve školách, na fakultách, ve firmách, na cestách, při neočekávaných setkáních, složitých jednáních, v rodinném životě, v e-mailové korespondenci nebo na internetových stránkách www.dobrejitro.cz.
Pro každý začátek všedního dne jsme Vám přinášeli nové a nové citáty, příběhy pro dobrou náladu nebo k přemýšlení nad pestrobarevnými životními situacemi a jaksi ‘do přílohy’ jsme vkládali pohledy zaznamenané digitální technikou i mnohých z Vás.
Moudrosti a poučení není nikdy dost, a tak chceme i v novém roce 2008 hledat spolu s Vámi onu dobrou cestu.

Do příštích dnů Vám přejeme mnoho pracovních i studijních úspěchů, radost, zdraví a především Boží ochranu a moudrost na životních stezkách.